Abenduak 6


Galtzaundi, Galtzamotz eta Galtzajario

10:30 - 11:30
Durango – Landako

Aurkezpena

+

Bartoxeko Olentzero

10:30 - 11:30
Durango – Landako

Irakurketa

+

Laino txiki, egizu negar poliki

10:30 - 11:30
Durango – Landako

Ipuin kontaketa

+

Xabier Lete ttiki

10:30 - 11:30
Durango – Landako

Aurkezpena

+

Patxuko Nice. Quim-en marrazkia

11:00 - 11:30
Durango – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Fufu. Lerdea

12:00 - 12:40
Durango – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Euskal Literatura Sorkuntza: eta orain zer?

12:00 - 13:00
Durango – Landako

Mahaingurua

+

Basabi. Kronos

13:15 - 13:50
Durango – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Joseba Gabilondo. Babel aurretik

13:30 - 14:30
Durango – Landako

Solasaldia

+

Josu Ozaita + Joseba Larratxe. Gau beltza

13:30 - 14:30
Durango – Landako

Solasaldia

+

Pirata Arratoia

14:30
Streaming bidez bakarrik

Film emanaldia

+

Addar. Sugarra

14:30 - 15:00
Durango – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Aguxtin Alkhat. Hutsaren hatsa

15:30 - 16:10
Durango – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Hemendik: Euskal Herriko 50 objetu ikonikoren istorioak

16:00 - 17:00
Durango – Landako

Elkarrizketa

+

Arantzazuko egutegia, 75 urte

16:00 - 17:00
Durango – Landako

Elkarrizketa

+

Pott Tropikala, 40 urte

16:00 - 17:00
Durango – Landako

Elkarrizketa

+

Mikel Urdangarin. Izurdeen lekua

16:45 - 17:20
Durango – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Yurre Ugarte. Lilurabera

17:30 - 18:30
Durango – Landako

Solasaldia

+

Izatefaltsua + Rodeo

18:00
Amurrio – Burubio

Kontzertua

+

Kaleko Urdangak + Perlata

18:00
Atarrabia - Totem

Kontzertua

+

Gatom + J Martina

18:00
Bermeo – Kafe Antzokia

Kontzertua

+

Dena + Habi

18:00
Donostia – Dabadaba

Kontzertua

+

Brigade Loco + Barne Guda

18:00
Gasteiz – Jimmy Jazz

Kontzertua

+

Dupla + Nikotina

18:00
Ondarroa – Beikozini

Kontzertua

+

Mila Modu. Absurdoaren paradisua

18:00 - 18:30
Durango – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Rafa Rueda. Rueda

19:00 - 19:40
Durango – Plateruena

Disko aurkezpena

+

Kimuak 2020

19:00 - 20:00
Durango – Landako

Solasaldia

+

Gatibu. Musikak salbatuko gaitu

20:15 - 20:50
Durango – Plateruena

Disko aurkezpena

+