7 diciembre


Amona Tomaxaren abenturak

10:30 - 11:30
Durango – Landako

Presentación

+

Familia desberdinak, esku desberdinak

10:30 - 11:30
Durango – Landako

Presentación

+

Zirimiri

10:30 - 11:30
Durango – Landako

Presentación

+

Nax Agirre. Musu

11:00 - 11:30
Durango – Plateruena

Presentacion de disco

+

Ene Kantak

12:00
Bilbo – Euskalduna

Concierto

+

Trikidantz. Bizitzaz gozatu

12:00 - 12:40
Durango – Plateruena

Presentacion de disco

+

Proceso de digitalización y actividad cultural

12:00 - 13:00
Durango – Landako

Mesa redonda

+

Miren eta Roberto Etxebarria. Hamaikatxu kopla…pandero baten konture

13:15 - 13:50
Durango – Plateruena

Presentacion de disco

+

Uxue Alberdi. Dendaostekoak

13:30 - 14:30
Durango – Landako

Charla

+

Dena. Ezer sentitzeko

14:30 - 15:00
Durango – Plateruena

Presentacion de disco

+

Etorkizun beltza. Ekaitzen osteko sua

15:30 - 16:10
Durango – Plateruena

Presentacion de disco

+

Asier Larrinaga. Euskara kolokialaren eskuliburua

16:00 - 17:00
Durango – Landako

Entrevista

+

Karlos Otegi. Euskal literaturaren antologia 2

16:00 - 17:00
Durango – Landako

Entrevista

+

Astola, historia eta ikerketa aldizkaria

16:00 - 17:00
Durango – Landako

Entrevista

+

Hibai. Goxokiak

16:45 - 17:20
Durango – Plateruena

Presentacion de disco

+

Bernardo Atxaga. Kilker bat autopistan

17:30 - 18:30
Durango – Landako

Charla

+

Joseba Irazoki + Inoren Ero Ni

18:00
Bermeo – Kafe Antzokia

Concierto

+

Raitx + Burrundaria

18:00
Donostia – Doka

Concierto

+

Eli eta Manex Pagola. Bertso musikatuak

18:00 - 18:30
Durango – Plateruena

Presentacion de disco

+

Sara Zozaya

19:00
Amurrio – Burubio

Concierto

+

Zea Mays

19:00
Bilbo – Euskalduna

Concierto

+

Liher. Hemen herensugeak daude

19:00 - 19:40
Durango – Plateruena

Presentacion de disco

+

Hizpilu ganbila. Irakurketa dramatizatuak

19:00 - 20:00
Durango – Landako

Teatro

+

Zetak. Zeinen ederra izango den

20:15 - 20:50
Durango – Plateruena

Presentacion de disco

+